PŘÍJEZD

Nástup na pobyt je v sobotu 3. 8. 2019 na chatu Sedmikráska od 14.00 hod. do 16.00 hod. /V případě komplikací cestou je potřeba tel. informovat hl. vedoucí o zpoždění, je možné se domluvit a udělat změnu s nástupem vzhledem k dopravním spojům – autobus, vlak/ V den nástupu dítěte na pobyt, odevzdáváte potvrzení od lékaře a potvrzení o bezinfekčnosti.  Bez těchto dokladů dítě nesmíme přijmout na pobyt. /

 

ODJEZD

Odjezd z pobytu je v neděli 11. 8. 2019 od 11.00 hod. do 12.00 hod. / A tak jako v případě příjezdu je možné domluvit si individuální přístup k odjezdu. Může nastat situace, že jedním autem povezete domů děti kamarádů, sourozenců – děti kamarádi, děti sestřenky, bratranci – v tomto případě je nutné mít vyplněné čestné prohlášení a podepsané zákonným zástupcem se jménem člověka, kterému dítě budeme předávat /kamarádka, teta, strejda, babička .../, které vám předem zašleme emailem. Bez tohoto dokladu dítě nesmíme „vydat“. Případně následné výdaje spojené s tím, že dítě nebude vyzvednuto, jdou na náklady rodičů.

 

Kontakt na hlavní vedoucí

Kateřina Havlásková, email: katerina.havlásková@email.cz, tel. 739 303 633.

 

Pobytový deník a zpěvník

Pobytový deník dostane každé dítě, tedy i předškolák, který ještě neumí psát. Každý den dostanou děti, podle zrealizovaných aktivit předešlého dne, texty a obrázky, které si sami vystřihnou a nalepí, vybarví, napíší si své pocity, postřehy …. V textu bude i jídelníček předešlého dne. Předškolákům text podle toho, co si dítě namyslí, bude psát vedoucí. Deník jednotlivé listy, bude uložen v eurosložce. V další složce bude mít dítě možnost ukládat si své obrázky – podle dnů. Ve velké krabici od bot, kterou si přiveze, si bude ukládat svoje výtvory. 

 

Strava

V kuchyni vaří dvě maminky z místních a čerstvých potravin. Můžeme zajistit bezlepkovou stravu. Celodenní pitný režim, snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře.  Při zabezpečení pitného režimu budou hrnečky řádně označeny tak, aby dítě pilo vždy jen ze svého hrnku.

Děti jedí, kolik chtějí. Nejsou nuceny dojídat nebo jíst jídla, které jim nechutnají. Vždy je připravena alternativa tak, aby dítě nemělo hlad. V případě chuti dostane dítě přidáno. Ovoce a zelenina bude řádně očištěna a nakrájena na menší kousky tak, aby se dětem lépe konzumovala.